BLATY

Profesjonalne blaty od producenta z Poznania

Zakład kamieniarski Bartocha oferuje uniwersalne blaty z Poznania, z montażem w Środzie Wielkopolskiej, Wrześni, Swarzędzu i wielu innych miastach Wielkopolski.

Zajmujemy się produkcją i montażem blatów z marmuru, granitu, onyksu i trawertynu. Oferujmy blaty o grubości od 2-4 cm w pełnej gamie kolorystycznej. Każde zamówienie realizujemy według indywidualnego projektu i na dowolny wymiar.

W naszej ofercie posiadamy blaty łazienkowe, kuchenne oraz stoły. Zastosowana kolorystyka i wzory znajdą swoje zainteresowanie wśród osób, które cenią sobie zarówno nowoczesny oraz bardziej klasyczny styl. Zastosowany kamień w produkcji blatów nadaje pomieszczeniu unikalny wygląd, prestiż i elegancje. Takie rozwiązanie nie tylko podkreśla charakter pomieszczenia, ale także posiada wysokie walory użytkowe.

Blaty kamienne z Poznania - skuteczne i trwałe rozwiązanie na lata

Blaty z naszej produkcji z Poznania, Środy Wlkp, Wrześni i Swarzędza, są idealnym rozwiązaniem w pomieszczeniach o wysokiej eksploatacji. Ich powierzchnia jest twarda, trwała i odporna na zużycie. Dlatego mają swoje zastosowanie w kuchniach, łazienkach, ladach hotelowych, czy barach. Blaty wykonane są z granitu, marmuru o różnorodnej kolorystyce, co pozwala wkomponować je do charakteru pomieszczenia.

Odporne na zniszczenia i zabrudzenia blaty od producenta z Poznania

Trwała struktura blatów z naszego zakładu z Poznania, sprawia, że są one odporne na wszelkie zabrudzenia, tłuste gorące plamy, zniszczenia od ostrych przyrządów kuchennych, zarysowania, czy odbarwienia. Dzięki temu zachowują swój nieskazitelny wygląd przez wiele lat. Są więc dużo lepsze niż drewniane lub wykonane z tworzywa sztucznego blaty. Nie wchłaniają wody, dzięki czemu nie wybrzuszają się jak drewno i nie tracą równej powierzchni. Nie palą się i nie odkształcają od wysokiej temperatury.

Dodatkowym atutem blatów jest gładka, śliska powierzchnia, co ułatwia utrzymanie ich w czystości. W naszym zakładzie w Poznaniu jesteśmy w stanie dociąć blat do dowolnego kształtu i wymiaru. Dodatkowo wycinamy otwory w blacie, oddając klientom gotowy do zamontowania produkt.

NASZE LOKALIZACJE

SZYBKI KONTAKT 691 434 766 605 338 917 601 873 252

SIEKIERKI WIELKIE

Ul. Poznańska 45

KÓRNIK

Ul. Października 20

ŚRODA WLKP.

Ul. Daszyńskiego (przy cmentarzu)