NAGROBKI

JESTEŚMY PRODUCENTEM NAGROBKÓW OD 35 LAT OFERUJEMY KONKURENCYJNE CENY

Nagrobki od producenta z Poznania

Jesteśmy producentem nagrobków z Poznania. Importujemy, produkujemy i montujemy nagrobki w takich miastach jak Poznań, Środa Wielkopolska, Września, Swarzędz i wiele innych miast w Wielkopolsce.

Oferujemy szeroki wybór nagrobków, pomników, akcesoriów granitowych i tablic nagrobkowych. Posiadamy różnorodną kolorystykę płyt nagrobkowych, dzięki czemu nasza oferta jest zróżnicowana i dopasowana do wymagań każdego klienta.

Granit wykorzystywany do produkcji nagrobków sprowadzamy z całego świata, dzięki czemu możemy zaproponować szeroki wachlarz kolorystyczny.

Producent nagrobków Poznań - konkurencyjne ceny i szybka realizacja

Dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim producentem nagrobków z kamienia na terenie Poznania, możemy zaoferować konkurencyjne ceny oraz możliwość sprostania indywidualnym wymaganiom. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nagrobka w Poznaniu, Środzie Wielkopolskiej, Wrześni, czy Swarzędzu, wyprodukujemy i dostarczymy nagrobek do dowolnego miejsca na terenie Wielkopolski.

W naszej ofercie znajdują się nagrobki pojedyncze, podwójne, rodzinne, sarkofagi i nagrobki dziecięce. Wszystkie prace wykonujemy estetycznie z dużą dbałością o szczegóły i detale. Dzięki temu każdy nagrobek jest w pełni zgodny z oczekiwaniami klientów i najwyższymi standardami.

Szeroka oferta nagrobków w Poznaniu, Środzie Wielkopolskiej, Wrześni i Swarzędzu

Nasza wyszkolona kadra w Poznaniu, Środzie Wielkopolskiej, Wrześni i Swarzędzu oraz profesjonalny park maszynowy, umożliwia zrealizowanie nagrobków według dowolnego projektu i wymiarów. Posiadamy unikalną bazę wzorów i kolorów, a przygotowane nagrobki są odporne na warunki atmosferyczne, odbarwienia, zniszczenia spowodowane roślinnością, mrozem, czy upałem.

Realizujemy również usługi renowacji zniszczonych lub uszkodzonych pomników, a także oferujemy akcesoria i dodatki nagrobne, takie jak:

  • stylizowane krzyże
  • lampiony z brązu i granitu
  • liternictwo z brązu według współczesnych trendów
  • wazony, lampki
  • krzyże i litery

Montaż i sprzedaż nagrobków w salonach w Poznaniu i Środzie Wielkopolskiej

Oferujemy możliwość zakupienia naszych nagrobków na raty w salonach w Poznaniu, Środzie Wielkopolskiej, Siekierkach Wielkich i Kórniku. Realizujemy nasze usługi kompleksowo, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować nagrobek wraz z montażem i dodatkami, jak wazon oraz wygrawerowanie płyty literami pisakowymi.

Nasze salony z nagrobkami są zlokalizowane w Poznaniu i Środzie Wielkopolskiej, ale jesteśmy w stanie zrealizować montaż nagrobka również we Wrześni, Swarzędzu i wielu innych miastach na terenie Wielkopolski. W naszych salonach możecie Państwo zapoznać się z gotowymi wzorami i przykładami nagrobków oraz akcesoriów.

ZAPRASZAMY DO GALERII NASZYCH PRODUKTÓW I REALIZACJI

NASZE LOKALIZACJE

SZYBKI KONTAKT 691 434 766 605 338 917 601 873 252

SIEKIERKI WIELKIE

Ul. Poznańska 45

KÓRNIK

Ul. Października 20

ŚRODA WLKP.

Ul. Daszyńskiego (przy cmentarzu)

POZNAŃ

Ul. Warszawska (miłostowo - pętla)