SCHODY

WIEMY ŻE SCHODY TO BARDZO WAŻNY ELEMENT KAŻDEGO WNĘTRZA

pomimo prostej konstrukcji stanowią element architektoniczny zdobiący. Wykonane z marmuru bądź granitu podkreślają wyjątkowość obiektu.

Schody z Poznania, Środy Wlkp, Wrześni i Swarzędza - wysoka jakość bezpośrednio od producenta

Specjalizujemy się w profesjonalnej produkcji schodów wewnętrznych i zewnętrznych według dowolnych wymiarów i projektów. Nasze schody dystrybuujemy najczęściej do takich miast jak: Poznań, Środa Wlkp, Września i Swarzędz oraz innych miast w Wielkopolsce.

Schody z kamienia są efektowną alternatywą dla schodów drewnianych. Niezależnie od tego gdzie je zamontujemy, będą prezentowały się efektownie, podkreślając elegancje i estetykę danego miejsca. Dzięki temu, że elementy do wykonania schodów produkujemy w naszym zakładzie w Poznaniu, zapewniamy ich odpowiedni transport i doskonałą jakość wykończenia.

Proste w utrzymaniu i wytrzymałe schody z granitu i marmuru

W naszej lokalizacji w Poznaniu, Środzie Wlkp, Kórniku i Siekierkach Wielkich, oferujemy schody o różnej grubości i parametrach. Schody produkujemy z takich materiałów jak granit i marmur, które charakteryzują się bogatym wzornictwem i kolorystyką.

Zastosowany kamień jest uniwersalnym rozwiązaniem niezależnie od charakteru pomieszczenia. Jego wygląd jest trwały, elegancki i ponadczasowy. Dodatkowo jest łatwy w utrzymaniu i pielęgnacji.

Schody to najbardziej eksploatowany element powierzchni mieszkania. Niemal każdego dnia są narażone na zabrudzenia, przerysowania, czy nacisk ciężaru. Oferowane przez nas schody z kamienia są dużo trwalsze niż standardowe schody drewniane. Niezależnie od natężenia ruchu nie widać praktycznie na nich efektów eksploatowania. Jednocześnie są elementem wzbogacającym każde wnętrze.

Bogata oferta schodów kamiennych dostosowana do każdego rodzaju pomieszczenia

Klientom, którzy zamawiają nasze schody do Poznania, Środy Wlkp, Wrześni, Swarzędza, czy innych miast, oferujemy schody:

  1. polerowane - szczególnie pięknie prezentują się wewnątrz pomieszczeń, wzbogacając ich estetykę
  2. szczotkowane - poprawiające zmywalność powierzchni o mocno nasyconych barwach
  3. płomieniowane - które spełniają swoje funkcje jako schody z wykończeniem antypoślizgowym

Do produkcji schodów w Poznaniu używamy wysokiej jakości marmurów i granitów. Wykonujemy również podstopnice i podesty.

W zależności od miejsca zastosowania doradzamy odpowiedni materiał do schodów, mając na uwadze nie tylko estetykę wykończenia, ale także bezpieczeństwo. Jest to szczególnie istotne, w dla schodów umieszczonych na zewnątrz, by w przypadku deszczu czy mrozu zawierały odpowiednie zabezpieczenia antypoślizgowe. Dlatego na zewnątrz najczęściej wybieranym materiałem jest granit, który zachowuje największą odporność i trwałość na warunki atmosferyczne i ścieranie. Natomiast wewnątrz pomieszczeń zalecamy postawić na marmur, który oprócz niezwykłej trwałości zapewni również estetyczny i elegancki wygląd.

NASZE LOKALIZACJE

SZYBKI KONTAKT 691 434 766 605 338 917 601 873 252

SIEKIERKI WIELKIE

Ul. Poznańska 45

KÓRNIK

Ul. Października 20

ŚRODA WLKP.

Ul. Daszyńskiego (przy cmentarzu)